Polish English French German


Uczniowie klasy II A - 2009/2010

{tab=Zdjęcie klasowe}

Klasa II A.2009-2010

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Klasa II A. Wychowawca - Elżbieta Papaj
Lp.ImięNazwisko
1 Artur Bogacz
2 Kamil Czekaj
3 Anna Dejworek
4 Piotr Dejworek
5 Sandra Domagała
6 Michał Durbas
7 Marcin Gurdziel
8 Weronika Juras
9 Wiktoria Kos
10 Paweł Kośmider
11 Natalia Kowalska
12 Weronika Magoska
13 Jakub Marszałek
14 Łukasz Mikuła
15 Natalia Molenda
16 Weronika Perek
17 Damian Płoszaj
18 Karina Romanek
19 Daria Wojtalska
20 Bartosz Żaba

Uczniowie klasy V - 2009/2010

{tab=Zdjęcie klasowe}

Klasa V.2009-2010

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Klasa V. Wychowawca - Piotr Wiszniewski
Lp.ImięNazwisko
1 Katarzyna Błasik
2 Agnieszka Czop
3 Aleksandra Dejworek
4 Patryk Dubrownik
5 Łukasz Dziubka
6 Klaudia Filus
7 Maria Flak
8 Natalia Gajda
9 Wioletta Gajos
10 Jakub Gorgoń
11 Daria Hamerlik
12 Sylwia Jagła
13 Anna Kardaś
14 Klaudia Kozioł
15 Szymon Kucharski
16 Dawid Kulka
17 Agnieszka Miłek
18 Maciej Mucha
19 Karolina Pacek
20 Weronika Pogoda
21 Agata Robakowska
22 Aleksandra Robakowska
23 Marlena Setla
24 Anna Zięba
25 Weronika Żaba

Najlepsi uczniowie 2008/2009

Najlepsi uczniowie w II semestrze 2008/2009 (świadectwa z czerwonym paskiem)
l.pImię i nazwiskoklasaśredniazachowanie
1 Weronika Pogoda IV 5,27 wzorowe
2 Błasik Katarzyna IV 4,9 wzorowe
3 Miłek Agnieszka IV 4,82 wzorowe
4 Anna Zięba IV 4,82 bardzo dobre
5 Aleksandra Gamrat V 5,45 wzorowe
6 Ewelina Zięblińska V 5,45 wzorowe
7 Mariola Herian V 5,27 wzorowe
8 Katarzyna Kowalska V 5,09 wzorowe
9 Justyna Kaszyńska V 4,9 wzorowe
10 Katarzyna Gurdziel V 4,9 wzorowe
11 Izabela Bielaś V 4,81 wzorowe
12 Agnieszka Mikuła V 4,81 wzorowe
13 Grzegorz Krzysztoforski V 4,81 bardzo dobre
14 Martyna Basoń VI b 5,6 wzorowe
15 Magdalena Studzińska VI b 5,2 wzorowe
16 Katarzyna Gajos VI b 4,9 wzorowe
17 Damian Kowalski VI b 4,8 wzorowe

 

Najlepsi uczniowie w I semestrze 2008/2009 (w klasach)
l.pImię i nazwiskoklasaśredniazachowanie
1 Weronika Pogoda IV 5,18 wzorowe
2 Łukasz Dziubka IV 5,0 poprawne
3 Patryk Dubrownik IV 4,82 dobre
4 Aleksandra Robakowska IV 4,73 dobre
5 Aleksandra Gamrat V 5,2 wzorowe
6 Ewelina Zięblińska V 5,2 wzorowe
7 Mariola Herian V 5,1 wzorowe
8 Katarzyna Kowalska V 4,8 wzorowe
9 Justyna Kaszyńska V 4,7 wzorowe
10 Magdalena Szymborska VI a 4,6 bardzo dobre
11 Klaudia Misztal VI a 4,5 dobre
12 Mariusz Kaszyński VI a 4,4 wzorowe
13 Martyna Basoń VI b 5,1 wzorowe
14 Katarzyna Gajos VI b 4,8 wzorowe
15 Magdalena Studzińska VI b 4,7 wzorowe

 

Średnie klas 2008/2009

Średnie klas w II semestrze 2008/2009
L.pKlasaŚrednia ocen
1 Klasa IV 4,25
2 Klasa V 4,2
3 Klasa VI b 4,0
4 Klasa VI a 3,73

 

Średnie klas w I semestrze 2008/2009
L.pKlasaŚrednia ocen
1 Klasa IV 4,13
2 Klasa V 3,98
3 Klasa VI b 3,66
4 Klasa VI a 3,62

 

Uczniowie klasy VI B - 2008/2009

{tab=Zdjęcie klasowe}

Klasa VI B.2008-2009

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Klasa VI B. Wychowawca - Barbara Ślęzak-Wiszniewska
Lp.ImięNazwisko
1 Martyna Basoń
2 Sebastian Byczek
3 Kinga Cieślińska
4 Urszula Cop
5 Katarzyna Gajos
6 Adrian Gawęda
7 Agnieszka Glanowska
8 Grzegorz Kardaś
9 Katarzyna Klóska
10 Damian Kowalski
11 Monika Kowalska
12 Mateusz Kucharski
13 Justyna Mrozicka
14 Waldemar Piwowarczyk
15 Mateusz Siemlat
16 Mariusz Sikorski
17 Paweł Sikorski
18 Karolina Sperka
19 Magdalena Studzińska

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

map4

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com