Dnia 10 marca uczniowie z naszej szkoły (kl.II-III) wzięli udział w XXII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym,który odbył się w Szkole Podstawowej nr2 w Miechowie.
Miło nam poinformować, że wśród tegorocznych laureatów pojawiło się nazwisko naszej uczennicy Karoliny Smolec (kl.IIa), którą jury konkursu wyróżniło,docenijąc jej wiedzę i umiejętności ortograficzne.
Gratulujemy Karolinie,zwłaszcza że zadania konkursowe nie były łatwe,a konkurencja silna -(66 uczestników z 11 szkół) i oczywiście,życzymy jej dalszych sukcesów ortograficznych i nie tylko...




