
Bardzo miło jest nam ogłosić skład Samorządu Uczniowskiego, który w tym roku został wyłoniony w przeprowadzonych we wrześniu wyborach:
Przewodniczący SU - Piotr Szarek z klasy VIIIb
Zastępca przewodniczącego - Lena Dyduch z klasy VIIIa
Skarbnik - Jan Syguła z klasy VIIa
Członkowie SU - Urszula Brożek z klasy VIb i Filip Gajos z klasy Va
Serdecznie gratulujemy Wam wyboru, pamiętajcie, że koledzy i koleżanki oddając na Was głos, obdarzyli Was ogromnym zaufaniem i liczą na Was!
Tak jak w poprzednich latach Samorzadem będzie opiekować się pani Anna Nawrot. Trzymamy kciuki za wiele świetnych inicjatyw i pomysłów na działalność SU w naszej szkole.




