W naszych zerówkach wiemy jak ważne są dobre relacje - zarówno między dziećmi, jak i dorosłymi. Dlatego w dniach 29.09 - 03.10.2025 r. wzięliśmy udział w akcji TYDZIEŃ BUDOWANIA RELACJI, podczas którego rozmawialiśmy o przyjaźni, współpracy i wzajemnym szacunku. Każdy dzień wypełniały zajęcia i zabawy, które uczyły dzieci jak słuchać siebie nawzajem, rozwiązywać konflikty i wspierać kolegów i koleżanki.
Pięknym podsumowaniem tych dni było spotkanie z panią pedagog Elżbietą Kwapień, która przeczytała wszystkim dzieciom bajkę edukacyjną "Serduszko z listków".





