Z ogromną radością i dumą prezentujemy najwyższe osiągnięcia naszych uczniów z klas II i III w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w Miechowie. W rywalizacji brali udział uczniowie ze szkół z powiatu miechowskiego. Naszą szkołę rezprezentowało 8 uczniów. Sukcesy zdobyli:
W kategorii klas II:
Lena Schab kl II b - I miejsce
Szymon Wypchał II b - II miejsce
Patryk Kowalczyk II b - wyróżnienie
W kategorii klas III
Szymon Jamroży - kl III a - I miejsce
Serdecznie gratulujemy znakomitej wiedzy ortograficznej i sukcesu!




