Lekcje techniki, to te, na których bardzo szybko płynie czas podczas wykonywania różnych prac. I tak w klasach V, chłopcy szyli zarówno z dziewczynkami, zaś dziewczynki pracowały z drewnem również ochoczo jak chłopcy. Z powstałych prac wszyscy byli bardzo zadowoleni, a będzie ich jeszcze więcej.
E. Bonemberg




