Polish English French German


31.10.2019r. Podsumowanie akcji "ODBLASKOWA SZKOŁA"

MK.

Z dniem 31 października kończy się czas realizacji akcji "Odblaskowa szkoła". Podsumowując nasze działania w tym roku musimy podkreślić, że udało się zmobilizowac naszych uczniów do częstszego korzystania z kamizelek odblaskowych. Znacznie wzrosła świadomość tego, że, aby być bezpiecznym na drodze musimy pamietać o odblaskach.

Najmłodsi uczniowie przypominali mieszkańcom gminy Gołcza o obowiązku noszenia odblasków poprzez odblaskowe spacery, rozdawanie ulotek i odblaskowe upominki. Odbyło się także spotkanie z seniorami z grupy Senior + w Mostku. Pani Policjant odwiedziła naszych najmłodszych uczniów, przeprowadziła ich przez skrzyżowanie i  po raz kolejny przypomniała, jak należy się zachować na drodze. Wszyscy nauczyciele przeprowadzili lekcje i pogadanki na temat bezpiecznego poruszania się po drodze. Powstały liczne gazetki ścienne, uczniowie wykonywali plakaty z hasłem "Bądź widoczny na drodze". Uczniowie z klasy IIb udali się na odblaskową wycieczkę do OPP Kraków, gdzie usłyszeli wiele cennych rad na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Podczas "odblaskowego piątku" każda klasa zrobiła sobie zdjęcie w nowych, lub posiadanych przez nich wcześniej kamizelkach odblaskowych.

Ważnym elementem akcji były również konkursy: wiedzy oraz plastyczno - techniczny, których rozstrzygnięcie nastąpiło 30 pażdziernika. W obydwy konkursach wzięło udział 75 uczniów z całej szkoły. W konkursie wiedzy wielu z nich wykazało się bardzo dobrą znajomością przepisów ruchu drogowego oraz zasad zachowania na drodze. W konkursie plastyczno - technicznym powstały przepiękne odblaski - zawieszki, które ozdobią nasze szkolne korytarze i będą nam przypominać o obowiązku korzystania z elementów odblaskowych.

A oto lista zwycięzców:

Konkurs "Bądź widoczny - noś odblaski"

Przedszkole i grupy 0

I miejsce: Dawid Kozieł - Wesołe Skrzaty

II miejsce: Maja Piechota - kl. 0b

III miejsce: Liliana Słowińska - Słoneczka

Wyróżnienie: Igor Kosiba - Wesołe Skrzaty

Klasy I - IV

I miejsce: Krystian Murowański - kl. IVa

II miejsce: Zuzanna Bańka - kl. III b

III miejsce: Jakub Wolnicki - kl. Ib

Wyróżnienie: Zuzanna Laskowska - kl. IIIb

Klasy V - VIII

I miejsce: Natalia Rachwał - kl. VIa

II miejsce: Agnieszka Rolka - kl. VIIIa

III miejsce: Patryk Płoszaj - kl. Va

Konkurs "Bądź bezpieczny na drodze!"

Klasy I - III

I miejsce: Sara Misiek - kl. I a

I miejsce: Jakub Król - kl. IIb

II miejsce: Michał Skwara - kl IIb

III miejsce: Wojciech Kowalski - kl. I b

III miejsce: Jan Syguła - kl. Ia

Wyróżnienie: Filip Jagła - kl IIIa

Klasy IV - VIII

I miejsce: Paulina Wolnicka - kl. Va

II miejsce: Agnieszka Rolka - kl. VIIIa

III miejsce: Julia Dyduch - kl. IVa

III miejsce: Aleksandra Kowalska - kl. VIIIa

Wyróżnienie: Zofia Dudek - kl. Va

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Galeria zdjęć z rozdania nagród.

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

map4

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com