21.06.2018 Zakończenie roku klas gimnazjalnych

SuperUser.

W miniony czwartek, dzień wcześniej niż młodsi koledzy, świętowali swoje zakończenie roku uczniowie trzecich klas Gimnazjum. Była to piękna i wzruszająca uroczystość - młodzi ludzie mają świadomość, że bezpowrotnie kończy się pewien ważny etap w ich życiu, ale za to otwierają się przed nimi kolejne możliwości i wyzwania. Jest to powód wielu wzruszeń, refleksji i wspomnień,  co znalazło swoje odzwierciedlenie w przygotowanym programie artystycznym. Nasi absolwenci zaprezentowali się recytatorsko, wokalnie, zatańczyli też poloneza, był  czas na życzenia i podziękowania, szczególnie wymowne były słowa wiersza skierowane do śp. pana Romana Dudka, dyrektora Gimnazjum Publicznego. 

Mury naszej szkoły opuściło 76 uczniów z trzech klas. Mamy w pamięci ich osiągnięcia konkursowe, sportowe, artystyczne, wysoki wynik egzaminu gimnazjalnego. Życzymy wszystkiego najlepszego na nowych drogach i ścieżkach, na które zaprowadzi ich los. Sukcesów w nauce i powodzenia we wszystkim, czego będą się podejmować. Realizacji planów, zamierzeń i spełnienia marzeń. Niech zawsze wspominają osobę Patrona naszej szkoły - św. Jana Pawła II, godnie i z szacunkiem idą w świat, mając w pamięci naukę wyniesioną z naszej szkoły oraz swoich nauczycieli i wychowawców. Wszystkiego najlepszego!

Galeria zdjęć