Polish English French German


17.09.2010 Ogólnoszkolne konkursy w ramach "Odblaskowej szkoły"

OGÓLNOSZKOLNE KONKURSY W RAMACH "ODBLASKOWEJ SZKOŁY"

bezpieczna_droga

W związku z udziałem naszej szkoły w wojewódzkim konkursie: „ODBLASKOWA SZKOŁA” Samorząd Uczniowski organizuje dwa ogólnoszkolne konkursy:

- konkurs plastyczny pod hasłem: "Tego szczęście nie zawiedzie, kto bezpiecznie chodzi, jedzie!" oraz
- konkurs wiedzy pod hasłem: "Znam zasady - jestem bezpieczny w ruchu drogowym"....{readmorelink} Więcej...{/readmorelink}

13.09.2010 Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

wybory2

13 września 2010 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Uczniowie klas IV – VI po podpisaniu listy obecności rozpoczęli głosowanie na swoich faworytów. Po zakończonym głosowaniu Komisja Wyborcza SU w składzie: Wioletta Gajos, Patrycja Migza i Anna Papaj, rozpoczęła podliczanie głosów.

Największą liczbę głosów uzyskał uczeń klasy VI - Patryk Dubrownik, który w roku 2010/2011 będzie sprawował funkcję Przewodniczącego SU. Zastępcami przewodniczącego zostały: Wioletta Gajos z kl. VI oraz Anna Papaj z kl. V b. Pozostali członkowie SU to Katarzyna Syguła z kl. V a i Wiktoria Bugaj z kl. IV.

Mamy nadzieję, że praca w SU przyniesie wygranym wiele satysfakcji i będzie okazją do realizacji pomysłów, które ubarwią naszą szkolną rzeczywistość.

03.09.2010 Konkurs "Odblaskowa szkoła"

KONKURS "ODBLASKOWA SZKOŁA"

odblaskowa_szkola

W czerwcu nasza szkoła zgłosiła się do konkursu „ODBLASKOWA SZKOŁA” organizowanego m.in. przez Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Małopolską Policję oraz Małopolskie Kuratorium Oświaty.

Realizacja założeń konkursu odbędzie się we wrześniu bieżącego roku szkolnego.

Celem konkursu jest zwiększenie aktywności dyrektorów szkół podstawowych, lokalnych władz samorządowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe....{readmorelink} Więcej...{/readmorelink}

18.06.2010 Piknik Rodzinny w oddziale "Pluszowego Misia"

PIKNIK RODZINNY W ODDZIALE "PLUSZOWEGO MISIA"

piknik_rodzinny

18 czerwca w oddziale przedszkolnym „Pluszowego Misia” odbył się Piknik Rodzinny. Do przedszkola przybyli rodzice i rodzeństwo przedszkolaków.

Uroczystość rozpoczęła się od występów artystycznych z okazji „Dnia Matki” i „Dnia Ojca”. Dzieci z przejęciem deklamowały wiersze i śpiewały piosenki, aby w ten sposób wyrazić niezmierną miłość do rodziców. W prezencie przedszkolaki przygotowały portrety swoich rodziców. Następnie rodzice zostali poproszeni do wspólnej zabawy...{readmorelink} Więcej...{/readmorelink}

15.06.2010 Wycieczka do ZOO

WYCIECZKA DO ZOO

zoo

15 czerwca dzieci z oddziałów przedszkolnych „Pluszowe Misie” i „Wesołe Skrzaty” udały się na wycieczkę do krakowskiego ZOO. Podczas zwiedzania przedszkolaki zobaczyły wiele dotychczas nieznanych gatunków zwierząt i ptaków takich jak: lwy, tygrysy, małpy, słonie, papugi i wiele innych. Uczestnikom wycieczki najwięcej radości sprawiła wizyta w „Mini ZOO”, w którym każdy mógł zrobić zdjęcie z najmłodszymi mieszkańcami ZOO: miniaturowymi króliczkami, świnkami morskimi, kucykami, małymi osiołkami itp.

Po zwiedzeniu ZOO kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Bzikolandzie. Przedszkolaki świetnie bawiły się pośród labiryntów, ścian wspinaczkowych, tajemnych korytarzy, a także w basenie z piłkami, skacząc na trampolinie i zjeżdżając na zjeżdżalni. Wycieczka bardzo podobała się przedszkolakom. Wszyscy wrócili pełni wrażeń i miłych wspomnień.

Galeria zdjęć: Wycieczka do ZOO.

Tytuł "Kubusiowi Przyjaciele Natury" zdobyty!

TYTUŁ "KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY" ZDOBYTY!

kubusiowi_przyjaciele_natury

W kończącym się już roku szkolnym 2009/2010 oddziały przedszkolne naszej szkoły brały udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Kubusiowi Przyjaciele Natury” organizowanym przez firmę Tymbark i markę Kubuś.

Realizacja zadań programu miała na celu pomóc dzieciom bliżej poznać świat natury, ukazać im piękno otaczającej przyrody i nauczyć, jak szanować i chronić środowisko ...{readmorelink} Więcej...{/readmorelink}

 

11.06.2010 Wizyta przedszkolaków w Komendzie Powiatowej Policji w Miechowie

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W KOMENDZIE POWIATOWEJ POLICJI W MIECHOWIE

policja_przedszk

11 czerwca oddziały przedszkolne „Wesołe Skrzaty” i „Pluszowe Misie” odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Miechowie.

Na początek dzieci usłyszały kilka bardzo ważnych wskazówek na temat bezpiecznych zachowań, zapoznały się z pracą dyżurnego oraz dowiedziały się na czym polega i jaką funkcję spełnia monitoring. Następnie przedszkolaki zwiedziły pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Kolejną atrakcją była wizyta w pokoju techników kryminalistyki. Tam dzieci zobaczyły jak odnajduje się ślady zostawiane przez ludzkie dłonie i jak się je utrwala. Każdy z przedszkolaków utrwalił na kartce własne odciski palców.

Po zwiedzeniu budynku przedszkolaki udały się na zewnątrz, gdzie policjanci zaprezentowali sprzęt policyjny – motocykl i samochód do przewozu osób zatrzymanych. Dzieci pod nadzorem policjanta mogły także zobaczyć i dotknąć różne rodzaje broni oraz obserwować pracę psa tropiącego.

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

map4

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com