Polish English French German


02.10.2020 DORADZTWO ZAWODOWE W NASZEJ SZKOLE

MM.

Bez tytułu

Uczniowie, którzy kończą szkołę podstawową, stają przed wyborem dalszego kierunku kształcenia. Podjęcie decyzji o wyborze zawodu jest trudnym etapem w ich życiu. Ważne jest wyposażenie młodzieży w umiejętności przydatne w podejmowaniu decyzji dotyczących wyboru zawodu, która rzutować będzie na cały przebieg, ich kariery zawodowej. W związku z tym, uczeń powinien poznać siebie, swoje zainteresowania i predyspozycje zawodowe, świat zawodów i rynek pracy, możliwości uzyskiwania kwalifikacji zgodnych z potrzebami rynku pracy.

Ucząc i bawiąc się w grupie, uczniowie stopniowo uświadamiają sobie własne zdolności, zainteresowania, mocne strony, umiejętności i predyspozycje.
Lekcje z  doradztwa zawodowego jako przedmiotu  szkolnego   przewidziane są  dla   uczniów    klas 7, 8.

Zajęcia w naszej szkole odbywają się w ramach opracowanego Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego i prowadzone są we wszystkich klasach i oddziałach przedszkolnych.

EK

Możliwości kształcenia po kl. VIII   ( prezentacja)

Linki do stron internetowych z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego:

https://doradztwo.ore.edu.pl/

http://www.wybieramzawod.pl/

http://labirynt-zawodow.progra.pl/

http://www.paninformatyk.com.pl/informatyka/pobierz-tajemnice-aeropolis/

http://www.abc.tvp.pl/19256593/kulisy-czyli-blekitek-poznajemy-zawody

https://www.cdzdm.pl

 https://www.koweziu.edu.pl

https://www.doradztwo.koweziu.pl

https://doradztwo.ore.edu.pl/filmy-animowane-o-wyborze-szkoly-i-zawodu/

02.10.2020 Jesień w Oddziałach Przedszkolnych

MM.

„Malowała jesień w parku wszystkie liście,

Na brązowo, na czerwono, żółto i złociście….”

Jesień to przepiękna i kolorowa pora roku. Wyczekiwana i lubiana bardzo przez wszystkie dzieci zawitała także w naszych oddziałach przedszkolnych. „Biedroneczki”, „Słoneczka”, „Chatka Puchatka” i „Wesołe Skrzaty” powitały ją ucząc się piosenek, wierszy, tworząc piękne prace plastyczne i dekoracje jesienne.

Anna Cencek

galeria

15.09.2020 Projekt "Piękna nasza Polska cała"

SuperUser.

15 września 2020r. dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych po raz drugi rozpoczęły udział we wspaniałym Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna nasza Polska cała”. Przez cały rok szkolny będą realizować zadania, mające na celu kształtowanie postaw patriotycznych, uwrażliwienie ich na piękno, folklor i tradycje Polski oraz wzmacnianie poczucia tożsamości narodowej.

Nasze pierwsze zrealizowane zadanie to organizacja kącika o tematyce patriotycznej. Dzieci bardzo zaangażowały się w jego wykonanie kolorując i wycinając listeczki.

plakat6

Galeria zdjęć

15.09.2020 Dostęp do dziennika elektronicznego

SuperUser.

Rodzicu!!!

jeśli nie masz dostępu do Dziennika Elektronicznego z jakiejkolwiek przyczyny, skontaktuj się ze szkołą drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

W temacie wiadomości proszę wpisać LIBRUS – HASŁO, a w treści proszę podać imię, nazwisko i klasę ucznia oraz informację, kogo dotyczy zmiana hasła (rodzica / ucznia).

UWAGA!!!

Aplikacja w telefonie nie jest pełną wersją DZIENNIKA.

Aby mieć pełny, bezpłatny dostęp do wszystkich możliwych funkcji proszę logować się przez stronę internetową,  najlepiej z wykorzystaniem komputera.

02.09.2020 Informacje dotyczące świetlicy szkolnej

MM.

Szanowni Rodzice/Opiekunowie!

 Do świetlicy szkolnej może zostać przyjęte dziecko, które jest dowożone dowozem szkolnym; którego oboje rodzice/opiekunowie prawni pracują, lub gdy dziecko samotnie wychowuje pracująca matka lub ojciec. Warunkiem koniecznym do przyjęcia dziecka na świetlicę jest dostarczenie karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej 2020/2021( do pobrania załącznik, w przypadku braku możliwości wydruku prosimy o przepisanie wniosku).

 Karty zgłoszeń należy składać do wychowawcy klasy lub zeskanowany dokument z podpisem rodzica można również przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wiadomości wpisuąć: WNIOSEK ŚWIETLICA.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar pliku
Pobierz ten plik (karta zgłoszenia do świetlicy do 16.doc)karta zgłoszenia do świetlicy do 16.doc 42 kB

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

map4

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com