Polish English French German


20.03.2020r. Ważna informacja

MM.

Drodzy Rodzice!!!

Przypominamy, że w dzienniku elektronicznym są zamieszczane zadania i ćwiczenia do systematycznego wykonywania w domu.

Istnieje możliwość kontaktu z każdym nauczycielem poprzez opcję WIADOMOŚCI (dziennik elektroniczny).

W sytuacjach pilnych prosimy o telefoniczny kontakt z wychowawcą.

A w sprawach bardzo pilnych prosimy o kontakt z dyrektorem szkoły: 607 367 667

Uwaga:

Jeżeli ktoś nadal nie posiada dostępu do dziennika elektronicznego proszony jest o kontakt mailowy ze szkołą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

19.03.2020r. Drodzy Rodzice, Uczniowie

MM.

Drodzy Rodzice, Uczniowie

Zadania domowe na bieżąco umieszczane są w dzienniku elektronicznym LIBRUS. Ćwiczenia dodatkowe oraz przydatne linki można znaleźć na stronie szkoły w zakładce SAMODZIELNA PRACA W DOMU.

Prosimy o systematyczną, codzienną pracę w domu.

Uwaga:

Jeżeli ktoś nadal nie posiada dostępu do dziennika elektronicznego proszony jest o kontakt mailowy ze szkołą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

17.03.2020r. Zadania domowe

MM.

Drodzy Uczniowie,

w dzienniku elektronicznym znajdują się zadania domowe od Waszych nauczycieli. Pamiętajcie aby pracować systematycznie.

Aby zobaczyć treść zadania domowego należy kliknąć PODGLĄD.

UWAGA!!!!

Aplikacja w telefonie nie jest pełną wersją DZIENNIKA.

Aby mieć pełny dostęp do wszystkich możliwych funkcji proszę logować się przez stronę internetową  najlepiej z wykorzystaniem komputera.

Rodzicu!!!

jeśli nie masz dostępu do Dziennika Elektronicznego z jakiejkolwiek przyczyny

skontaktuj się ze szkołą drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziennik Elektroniczny

11.03.2020r. Zawieszenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa

MM.

informacja

Rodzicu,

 • ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze;
 • zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;
 • jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;
 • przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
 • rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
 • śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

Uczniu,

 • pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe);
 • przerwa w funkcjonowaniu Twojej szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki;
 • odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w Twojej szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela;
 • przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.

Prosimy śledzić:

 • dziennik elektroniczny;
 • stronę internetową szkoły.

czytaj więcej

28.02.2020r. Przedstawienia Teatru Edukacji i Profilaktyki "Maska" z Krakowa

MK.

28 lutego wystąpił dla naszych uczniów Teatr Edukacji i Profilaktyki Maska z Krakowa. Dzieci z przedszkola, oddziałów 0 oraz klas I - III obejrzały spektakl pt. "Być dorosłą bardzo chciała i na miotle odleciała". Przedstawienie poruszało temat bezpieczeństwa na drodze, w domu. Zwracało uwagę na to, dlaczego należy uważać na nieznajomych. Uczniowie z klas IV - VIII obejrzeli spektakl pt. "Zaplątani w sieci", którego celem było udowodnienie młodzieży,  że internet i technologia to jedynie niewielki dodatek do naszego życia, a nie jak sądzi większość- jego stały element, bez którego nie da się funkcjonować.

Obydwa spektakle cieszyły sie dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i młodzieży.

Dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za sfinansowanie przedstawień.

Galeria zdjęć

Kosmiczny tydzień naszych przedszkolaków

MK.

W ostatnim tygodniu przedszkolaki poznawały Kosmos. Zajęcia miały na celu rozbudzenie zainteresowań dzieci otaczającym nas Wszechświatem. W trakcie różnego rodzaju zabaw i zajęć przedszkolaki poznały planety Układu Słonecznego, poszerzyły słownik pojęciowy o wyrazy związane z Kosmosem i Układem Słonecznym oraz poznały zawód kosmonauty. Wykonały też wiele ciekawych prac plastycznych. Przedszkolaki bardzo chętnie brały udział w zajęciach. Był to tydzień wspaniałych wrażeń.

A. Cencek

Galeria zdjęć

20.02.2020r. Wycieczka do Centrum Edukacji Lotniczej w Balicach

MK.

20 lutego odbyła się wycieczka do Krakowa. Uczestniczyło w niej 24 uczniów. Pierwszym punktem wycieczki był Kopiec Kościuszki – jeden z pięciu kopców Krakowa, wzniesiony w latach 1820 – 1823, poświęcony wybitnemu Polakowi – Tadeuszowi Kościuszce. Kopiec Kościuszki to unikatowe miejsce na mapie Krakowa i Małopolski. Po wejściu na Kopiec mieliśmy okazję podziwiać piękną panoramę miasta. Z Kopca Kościuszki zobaczyliśmy jedną z najpiękniejszych panoram Krakowa, z widokiem na najbardziej charakterystyczne miejsca na starym mieście – Wawel, Bazylikę Mariacką, Sukiennice czy Rynek Główny. Następnie zwiedziliśmy wystawy czasowe znajdujące się w zabytkowych wnętrzach Fortu. Pierwsza wystawa to Sekrety Twierdzy Kraków. W nastrojowych wnętrzach Kaponiery zobaczyliśmy makietę ilustrującą nam m.in. bitwę o Kraków z grudnia 1914 roku. Następnie weszliśmy do zrekonstruowanych w skali 1:1 okopów, ulokowanych w cieniu pełnowymiarowej repliki moździerza M-11. Chwilę później stanęliśmy "twarzą w twarz" z najwybitniejszymi Polakami, odwiedzając wystawę figur woskowych. Charakter wystawy tłumaczy sam jej tytuł: "POLAKÓW DROGI DO WOLNOŚCI". To jedyne miejsce, gdzie pod jednym dachem spotkać można najwybitniejszych Polaków którzy, nie tylko orężem, walczyli w imię wolności. Realistyczne figury wykonane w skali 1:1, ubrane są w stroje z epoki, przedstawione są w interesujących aranżacjach. I tak, wśród przedstawicieli czynu zbrojnego zobaczyliśmy generała Józefa Dąbrowskiego, Bartosza Głowackiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego. Wśród walczących piórem nie mogło zabraknąć Adama Mickiewicza oraz Henryka Sienkiewicza. Obok nich Fryderyk Chopin oraz Jan Matejko. Czekał na nas również wielki polityk Ignacy Paderewski. Z papieskiego śmigłowca powitał nas Jan Paweł II nieopodal kanonizowanej przez Niego w pobliskich Łagiewnikach Siostry Faustyny.

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

map4

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com