Polish English French German


"I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem"...

MK.

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
(Jan Paweł II)

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom -  Rodzicom i dzieciom oraz pracownikom przedszkola, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „I ty możesz zostać świętym Mikołajem". W roku szkolnym 2019/2020 nasze oddziały przedszkolne po raz pierwszy wzięły udział w tego typu zbiórce. Prezenty spakowaliśmy i mamy nadzieję, że choć troszkę umilą dzieciom ten trudny czas spędzony na oddziale Kardiologii i Kardiochirurgii w Szpitalu w Prokocimu.Tym bardziej, że będzie to okres świąteczny. DZIEKUJEMY!!!
#pomaganiejestpiekne #dobrowraca #pomagaszjesteswielki

A. Błaut

Galeria zdjęć

28.11.2019 Konkurs "Ubierzmy choinkę dla Jana Pawła II"

MM.

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie oraz Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie zapraszają dzieci przedszkolne oraz uczniów z klas I-III oraz IV-VI szkoły podstawowej do udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym "Ubierzmy choinkę dla Jana Pawła II".
To czwarta edycja konkursu, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Zadaniem konkursowym będzie samodzielne stworzenie ozdoby świątecznej w formie zawieszki, którą będzie można udekorować choinkę bożonarodzeniową.

Opisane prace wraz z podpisaną zgodą rodziców należy przynieść do szkoły do dnia 06.12.2019r. do pani Anny Kędzierskiej.

Szczegóły w regulaminie, który znajdziecie Państwo w załączniku oraz na stronie internetowej: https://idmjp2.pl/index.php/pl/1976-konkurs-plastyczny-ubierzmy-choinke-dla-jana-pawla-ii-2019

25.11.2019. Światowy Dzień Pluszowego Misia

MK.

W dniu dzisiejszym nasze przedszkolaki świętowały Dzień Pluszowego Misia. To dużo wydarzeń - zabawy z misiem, pieczenie ciasteczek, dekorowanie ciasteczek, wykonywanie buziek misów z wafli ryżowych, zdjęcia w fotobudce, zajęcia z angielskiego z piosenką "My Teddy Bear", prace plastyczne i wiele, wiele innych atrakcji.

A co dokładnie działo się u przedszkolaków zobaczymy w galerii zdjęć. Zapraszamy!

Galeria zdjęć

"Mały Miś - czytające przedszkolaki" - spotkanie z babcią Mirosławą Musiał

MK.

We wtorek 19 listopada w ramach modułu "Mały Miś - czytające przedszkolaki" - dwie grupy przedszkolne "Słoneczka" i "Wesołe Skrzaty" gościły babcię Miłoszka - panią Mirosławę Musiał, która przybyła do nas, aby poczytać bajki. Podczas słuchania przypomnieliśmy sobie, jak cudownie słuchać bajek czytanych przez babcię, a babcia Miłoszka zapewne przypomniała sobie, jak kiedyś czytała opowieści dzieciom w przedszkolu - będąc nauczycielką.
Serdecznie dziękujemy Pani Mirosławie za poświęcony nam czas, piękne czytanie, piosenkę, wspólne tańce i śliczne kolorowanki.

A. Błaut

Galeria zdjęć

"Mądrość dobrze jest czerpać z różnych źródeł" - zajęcia o słownikach z IVb

MK.

W środowe przedpołudnie czwartoklasiści z IVb zmierzyli się z zasobem słownikowym gołczańskiej biblioteki. Kilka regałów słoników i encyklopedii może onieśmielić niejednego, ale uczniowie IVb świetnie dali sobie radę.

Każdy miał okazje spróbować swoich sił w konkursie wiedzy słownikowej, a wygrana grupa zabrała ze sobą do klasy przytulankę – Pandę. O tym fantastycznym, będącym pod ochroną ssaku możecie oczywiście przeczytać także w słowniku, bo jak głosi nasze hasło „„Mądrość dobrze jest czerpać z różnych źródeł!”

 
Zdjęcia dostępne w galerii BiOAKu.

Dzieciaki do Rakiet

MM.

logo.png

UWAGA, UWAGA!!!

Kliknij i zagłosuj: 

https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/160/szkola-podstawowa-im-jana-pawla-ii

Nasza szkoła bierze udział ogólnopolskiej akcja banku BNP Paribas promującej aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli „Dzieciaki do rakiet”

50 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Głosowanie potrwa do 30.11.2019  zwycięskie szkoły otrzymają profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci.

KAŻDEGO DNIA MOŻESZ ODDAĆ 1 GŁOS z jednego adresu e-mail.

WAŻNE: Po wprowadzeniu adresu e-mail oraz po kliknięciu w przycisk głosowania należy sprawdzić pocztę oraz potwierdzić oddanie głosu.

PROSIMY O GŁOSY NA NASZĄ SZKOŁĘ!

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

map4

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com