Polish English French German


28.10.2010 MPE - Wycieczka do Krakowa

WYCIECZKA DO KRAKOWA

kamera

28 października uczniowie klas IV – VI oraz kilkoro uczniów z kl. II a i III b udało się na wycieczkę do Krakowa. Głównym punktem programu była projekcja filmu „Toy story 3” wyświetlanego w formacie 3D. Film zaingurował tegoroczne spotkania w ramach V edycji MPE, moduł profilaktyczny. Seans poprzedzony był prelekcją pt: „Co to jest film trójwymiarowy?”

Drugim punktem programu była wizyta w Centrum Plaza, gdzie dzieci zjadły posiłek w McDonalds oraz skorzystały z atrakcji, jakie oferuje Fantasy Park. Zainteresowaniem cieszyły się różnorodne automaty do gier, które rozwijają koordynację ruchową, szybkość, a przede wszystkim gwarantują dobrą zabawę.

Opiekunami grupy były panie: Dorota Gamrat, Jolanta Szlachta i Mariola Stanoch.

Już dziś zapraszamy na kolejną wycieczkę do Krakowa (9 grudnia), na film pt: „Opowieść wigilijna” 3D!

Galeria zdjęć: Wycieczka do Krakowa.

18.10.2010 Multimedialny Program Edukacyjny 2010/2011

MULTIMEDIALNY PROGRAM EDUKACYJNY 2010/2011

Kino Kijów

Od października 2010 nasza szkoła weźmie udział w V edycji Multimedialnego Programu Edukacyjnego, który jest autorskim programem filmoznawców Kijów.Centrum oraz Klubu Sztuki Filmowej "Micro & mikroffala". W ramach  programu uczniowie klas IV-VI bedą mieli możliwość udziału w czterech seansach filmowych w Kinie Mikro w Krakowie. Dodatkową atrakcję stanowią projekcje filmów w formacie 3D. Spotkania w ramach  modułu profilaktycznego, w których weźmie udział nasza szkoła, składają się z projekcji filmu poprzedzonego prelekcją...{readmorelink} Więcej...{/readmorelink}

22.09.2010 Wycieczka przedszkolaków do Inwałdu

WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW DO INWAŁDU

inwald2

22 września dzieci z oddziałów „Wesołe Skrzaty” i „Pluszowe Misie” wraz z rodzicami i opiekunami uczestniczyły w całodziennej wycieczce do Inwałdu.

Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Parku Miniatur. Następnie przedszkolaki udały się na plac zabaw, na którym największą atrakcją okazało się przebywanie w tzw. „małpim gaju”. Kolejnym punktem wycieczki był przejazd „Ciuchcią” do mini ZOO, w którym dzieci oglądały wiele nieznanych im gatunków zwierząt dzikich oraz domowych. Następnie odwiedziły wioskę indiańską, mogły pobawić się w wigwamie i zrobić pamiątkowe zdjęcia. Po wspaniale spędzonym, słonecznym dniu przedszkolaki szczęśliwe i zadowolone wróciły do domów.

Opiekunami były panie: Danuta Ciepły, Jolanta Wilk, Lucyna Przybyło, Krystyna Kozioł, Ksenia Konieczna oraz pani Dyrektor SP, Zdzisława Kyć i pani Dyrektor GZEAS, Krystyna Marczewska.

Wycieczka została współfinansowana ze środków UE, w ramach projektu EFS „Nowe przedszkola w Gminie Gołcza”.

24.09.2010 Zajęcia biblioteczne w oddziałach przedszkolnych

ZAJĘCIA BIBLIOTECZNE W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

lekcja_biblioteczna

Oddziały przedszkolne „Wesołe Skrzaty” i „Pluszowe Misie” odwiedziła pani Agnieszka Skotnicka pracująca w Bibliotece im. ks. Jana Piekoszowskiego, która przeprowadziła zajęcia biblioteczne dla najmłodszych dzieci z naszej szkoły.

16 września jesienny pociąg z bajkami zawitał do oddziału „Wesołe Skrzaty”. Po wysłuchaniu bajki dzieci wzięły udział w zabawie polegającej na stworzeniu własnej kolorowej lokomotywy. Okazało się, że malowanie wagonów to fantastyczna i wesoła zabawa.....{readmorelink} Więcej...{/readmorelink}

17.09.2010 Ogólnoszkolne konkursy w ramach "Odblaskowej szkoły"

OGÓLNOSZKOLNE KONKURSY W RAMACH "ODBLASKOWEJ SZKOŁY"

bezpieczna_droga

W związku z udziałem naszej szkoły w wojewódzkim konkursie: „ODBLASKOWA SZKOŁA” Samorząd Uczniowski organizuje dwa ogólnoszkolne konkursy:

- konkurs plastyczny pod hasłem: "Tego szczęście nie zawiedzie, kto bezpiecznie chodzi, jedzie!" oraz
- konkurs wiedzy pod hasłem: "Znam zasady - jestem bezpieczny w ruchu drogowym"....{readmorelink} Więcej...{/readmorelink}

13.09.2010 Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

wybory2

13 września 2010 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Uczniowie klas IV – VI po podpisaniu listy obecności rozpoczęli głosowanie na swoich faworytów. Po zakończonym głosowaniu Komisja Wyborcza SU w składzie: Wioletta Gajos, Patrycja Migza i Anna Papaj, rozpoczęła podliczanie głosów.

Największą liczbę głosów uzyskał uczeń klasy VI - Patryk Dubrownik, który w roku 2010/2011 będzie sprawował funkcję Przewodniczącego SU. Zastępcami przewodniczącego zostały: Wioletta Gajos z kl. VI oraz Anna Papaj z kl. V b. Pozostali członkowie SU to Katarzyna Syguła z kl. V a i Wiktoria Bugaj z kl. IV.

Mamy nadzieję, że praca w SU przyniesie wygranym wiele satysfakcji i będzie okazją do realizacji pomysłów, które ubarwią naszą szkolną rzeczywistość.

03.09.2010 Konkurs "Odblaskowa szkoła"

KONKURS "ODBLASKOWA SZKOŁA"

odblaskowa_szkola

W czerwcu nasza szkoła zgłosiła się do konkursu „ODBLASKOWA SZKOŁA” organizowanego m.in. przez Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Małopolską Policję oraz Małopolskie Kuratorium Oświaty.

Realizacja założeń konkursu odbędzie się we wrześniu bieżącego roku szkolnego.

Celem konkursu jest zwiększenie aktywności dyrektorów szkół podstawowych, lokalnych władz samorządowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe....{readmorelink} Więcej...{/readmorelink}

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
spgolcza@golcza.pl

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
spgolcza@golcza.pl

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
spgolcza@golcza.pl

KONTAKT

map4

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
spgolcza@golcza.pl