Polish English French German


17.01.2020 Informacja

SuperUser.

Drodzy Rodzice,

w odpowiedzi na Państwa sugestie, mając na uwadze dobro i rozwój uczniów, nasza szkoła postanowiła wdrożyć system LIBRUS Synergia (dziennik elektroniczny).

Umożliwi on Państwu bieżące, bezpłatne monitorowanie frekwencji i postępów w nauce dzieci, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo i poufność przekazywania danych.

Za pomocą systemu każdy rodzic oraz uczeń będzie mógł bezpłatnie:

  • sprawdzać oceny ucznia,
  • otrzymywać gotowe analizy jego postępów w nauce,
  • na bieżąco monitorować listy obecności,
  • korespondować z dowolnym nauczycielem,
  • odczytywać ogłoszenia szkolne,
  • sprawdzać plan lekcji,
  • przeglądać terminarz sprawdzianów i wydarzeń,
  • korzystać z pomocy technicznej.

Wystarczy zalogować się na swoje konto przez stronę https://rodzina.librus.pl , wpisując login i hasło które zostaną Państwu Przekazane przez wychowawców podczas wywiadówki w dniu 23.01.2020r.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdą Państwo pod adresem: https://synergia.librus.pl/faq

Uwaga

12.01.2020r. Przedszkolaki pamietajcie, zimą ptaki dokarmiajcie!

MK.

PRZEDSZKOLAKI PAMIĘTAJCIE, PTAKI ZIMĄ DOKARMIAJCIE !!! To hasło towarzyszyło w tym tygodniu naszym "Wesołym Skrzatom", które uczestniczyły w cyklu zajęć na temat dokarmiania zwierząt zimą. Podczas zajęć dowiedziały się, które ptaki zostają na zimę w naszym kraju oraz czym można je dokarmiać. Gromadziły też ziarna i nasiona, które wysypały do karmnika zamieszczonego w pobliżu przedszkola. Samodzielnie wykonały karmniczki, które zawiesiły w swoich ogrodach. Nasi skrzydlaci przyjaciele na pewno są nam wdzięczni za taką pomoc.

A. Cencek

Galeria zdjęć

Życzenia Świąteczne

MK.

"W Noc Bożego Narodzenia Bóg otworzył nam Niebo, dzieląc z nami ziemskie życie. Człowiek jest wielki nie przez to, czym jest, ale przez to czym dzieli się z innymi" .  (Jan Paweł II)

Wszystkim Rodzicom, Uczniom i Przyjaciołom szkoły
chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia:
spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia,
  a także wiele dobrego w nadchodzącym 2020 roku!

Dyrekcja oraz Nauczyciele i Pracownicy

Szkoły Podstawowej Im. Jana Pawła II w Gołczy

20.12.2019r. Bóg się rodzi, moc truchleje…

MM.

W dniu 20 grudnia 2019 r. uczniowie kl.7a,4a,4b,3b przedstawili jasełka ogłaszając radosne narodzenie Jezusa. Maryja, Józef, Aniołki, Diabełki, Dzieci i pozostali aktorzy przybliżyli nam magię świąt Bożego Narodzenia podkreślając jednocześnie co w tym dniu jest najważniejsze.

Po jasełkach odbył się koncert kolęd chóru ,,Jutrzenka”, po którym uczniowie złożyli życzenia Dyrekcji oraz całej społeczności szkolnej. Wspólne śpiewanie kolęd, piękne dekoracje oraz gra aktorska zostały docenione przez publiczność i wprowadziły nas w miły i świąteczny nastrój.

Po skończonym kolędowaniu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas ,aby połamać się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia.

AK

galeria zdjęć

20.12.2019 Zbiórka dla Schroniska

MM.

Boże Narodzenie to taki czas, w którym nasze serca otwierają się na potrzeby innych. Magia świąt sprawia, że chętnie dzielimy się tym co mamy z kimś kto potrzebuje pomocy. Dlatego też po raz drugi przeprowadziliśmy zbiórkę świątecznych darów na rzecz schroniska dla zwierząt „Psie Pole”, które znajduje się w Racławicach.

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny nie zawiedli – zebraliśmy kilkadziesiąt kilogramów suchej karmy dla psów i kotów, całe mnóstwo puszek z przysmakami dla zwierząt oraz zabawki, koce i ręczniki aby psiaki i kotki mogły mieć ciepłe i wygodne boksy. W akcję włączyli się wszyscy uczniowie – od najmłodszych przedszkolaków aż po najstarszych ósmoklasistów.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy, a podopieczni schroniska machają do was radośnie ogonami :)

AN

galeria

18.12.2019 Jasełka bożonarodzeniowe "Maleńka Miłość"

MK.

18 grudnia 2019r. dzieci z oddziału "Wesołe Skrzaty" przedstawiły dla Rodziców, Pani Dyrektor, rodzeństwa, babć i dziadków jasełka bożonarodzeniowe pt. " Maleńka Miłość". Przejęci, ale szczęśliwi pięknie recytowali wiersze, śpiewali kolędy i pastorałki, które odpowiadały o Narodzeniu Jezusa.

Na zakończenie zatańczyły "Zimową poleczkę", która jak również cały występ nagrodzone zostały wielkimi brawami zebranych gości. Gratulacje za wspaniałe wystąpienie i życzenia Wesołych, Rodzinnych Świąt złożyła dzieciom i rodzicom Pani Dyrektor Zdzisława Kyć. Przedszkolaki także złożyły życzenia Pani Dyrektor, a następnie wszyscy usiedli przy świątecznym stole gdzie czekały na smakołyki.

A.Cencek

Galeria zdjęć

16.12.2019r. Hej kolęda, kolęda... - obwieszczamy narodzenie Zbawiciela

MM.

Uczniowie kl.7a oraz 4b powodowani wieloletnią tradycją odwiedzili gołeckie instytucje z życzeniami i pięknymi świątecznymi stroikami.

Z wizytą wybraliśmy się do Urzędu Gminy, Ośrodka Zdrowia, Biblioteki i Ośrodka Animacji Kultury, Banku, Sarii, Lecznicy zwierząt, gołeckich sklepów i firm- naszych serdecznych przyjaciół i darczyńców.

Nie zapomnieliśmy również o naszej Dyrekcji Szkoły oraz pracownikach obsługi i administracji.

W każdym miejscu zabrzmiała kolęda i płynące ze szczerego serca życzenia na zbliżające się święta Bożego Narodzenia oraz nadchodzący Nowy Rok 2020.

AK

galeria

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

map4

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com