Polish English French German


„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” 2021

MM.

plakat WDZE min

Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji:                   od 24 lutego do 07 marca 2021

Miejsce Akcji:                   parking przy kotłowni szkolnej (oznaczone miejsce)

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.

Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 502-171-293 ; 83 341 75 94 wew. 23; w godz. 8:00 - 16:00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

 NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK

16.02.2021 REKRUTACJA 2021/2022

MM.

Terminy postępowania rekrutacyjnego

na rok 2021/2022

 

Od 18 do 28 lutego 2021 r. – składanie deklaracji o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym.

Od 02 do 26 marca 2021 r. – składanie wniosków o przyjęcie do oddziału „0” i oddziału przedszkolnego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Od 08 do 26 marca 2021 r. – składanie wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej szkoły podstawowej.

Niezbędne dokumenty dostępne są w portierni szkoły, u wychowawców oddziałów przedszkolnych oraz na stronie internetowej szkoły.

Sposoby dostarczenia wypełnionych dokumentów:

  1. drogą mailową, dokumenty muszą być wypełnione, podpisane własnoręcznie, zeskanowane i przesłane na adres: rekrutacja.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ,
  2. umieszczenie w skrzynce pocztowej znajdującej się przy wejściu głównym do szkoły,
  3. przesłanie pocztą.

UWAGA!!!:

Wymagane jest dołączenie aktualnego zdjęcia kandydata do legitymacji:

  • do wniosku o przyjęcie do oddziału „0”
  • do wniosku do klasy „I” (jeśli dziecko nie posiada legitymacji)

Do wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola wymagane jest dołączenie wszystkich oświadczeń (wszelkie informacji umieszczone w regulaminie).

Serce dla serca

MK.

Dzieci z zerówek oraz z grupy "Wesołe skrzaty" mają dobre serduszka, co udowodnili już nie raz. Tym razem wysłali kartki z okazji Światowego Dnia Chorych oraz Walentynek do chorych dzieci ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z oddziału kardiologii. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zabrały się do tego zadania i stworzyły piękne serduszkowe kartki z życzeniami. Mamy nadzieję, że sprawią małym pacjentom dużo radości i uśmiechu.

Galeria zdjęć

A. Błaut

Walentynkowa 3 a

MK.

W tym roku Walentynki dla klasy 3a były dniem wielu niespodzianek i zabaw. Dzieci otrzymały piękne prezenty i upominki. Za co bardzo dziękujemy. Wybierały również Miss i Mistera Walentynek 2021 roku. W tym roku wygrali - Marika P. i Jakub F. - zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć

L.Przybyło

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”

MM.

plakat KRUS

Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłasza XI edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” i zaprasza najmłodszych mieszkańców terenów wiejskich do udziału w tym przedsięwzięciu.

Celem działania kierowanego do uczniów wiejskich szkół podstawowych jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z przebywaniem i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, obrazującej sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie rolnym oraz rolniczym chorobom zawodowym.

Szczegóły w Regulaminie Konkursu

Autorzy najciekawszych prac, na każdym etapie Konkursu, otrzymają nagrody ufundowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, współorganizatorów i patronów Konkursu. Prace laureatów będą publikowane również w materiałach popularyzatorskich Kasy.

Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju prosimy o kontakt z właściwą dla miejsca zamieszkania jednostką terenową KRUS, gdzie uzyskać można szczegółowe informacje na temat zasad uczestnictwa w Konkursie.

Termin nadsyłania prac: 31.03.2021 r. 

Pełne informacje zawarte zostały na stronie: https://www.krus.gov.pl/zadania-krus/prewencja/xi-konkurs-plastyczny-2021/

Bal karnawałowy w Zerówkach

MK.

„W karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara,

strojów pięknych co niemiara.

Niech się bawią duzi, mali

zgromadzeni na tej sali.”

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. To dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 03.02.2021r.

W zorganizowanym balu karnawałowym w naszych zerówkach dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, batmanów, piratów, skrzatów, rycerzy, muszkieterów oraz policjantów. Pojawiły się również postacie z ulubionych bajek. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Dzieciom bardzo spodobała się możliwość zrobienia zdjęć w mini-fotobudce, a przygotowany przez naszych 6-latków poczęstunek wyjątkowo smakował. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

A. Błaut

Dzieci z zerówek - mali cukiernicy

MK.

Zaczęło się od przygotowań: mycie rąk, zakładanie fartuszków, zapoznanie z produktami, a potem wielkiego pieczenia babeczek na bal karnawałowy, który miał się odbyć następnego dnia. 

Dzieci z zerówek z pomocą pań mieszały składniki oraz nakładały ciasto do papierowych foremek. Zapach piekących się babeczek wypełnił całą szkołę.Była to nie tylko wspaniała zabawa w cukierników, ale i cenna lekcja zawodu. Przedszkolaki świetnie się bawiły i z przyjemnością próbowały swoich wypieków. 

Galeria zdjęć

A. Błaut

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

map4

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com