Polish English French German


Uczniowie klasy I B - 2009/2010

{tab=Zdjęcie klasowe}

Klasa IB.2009-2010

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Klasa IB. Wychowawca - Lucyna Przybyło
Lp.ImięNazwisko
1 Mateusz Błasik
2 Karolina Borgiasz
3 Natalia Filus
4 Aleksandra Gąsiorowska
5 Szymon Gorgoń
6 Przemysław Jasłowski
7 Luiza Kałwa
8 Michael Olechowski
9 Gabriela Orczyk
10 Hubert Robakowski
11 Piotr Rusnak
12 Mariusz Sperka
13 Joanna Studzińska
14 Sandra Zaręba
15 Kacper Żak

Uczniowie klasy I A - 2009/2010

{tab=Zdjęcie klasowe}

Klasa I A.2009-2010

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Klasa I A. Wychowawca - Anna Mąkol
Lp.ImięNazwisko
1 Patrycja Banach
2 Piotr Celejewski
3 Anita Czop
4 Kinga Dubrownik
5 Wiktoria Dudek
6 Daniel Flak
7 Adrian Kajdy
8 Ewa Konieczna
9 Adrian Kowalski
10 Kacper Krzysztoforski
11 Karol Majda
12 Martyna Pacia
13 Paweł Smolec
14 Patrycja Szlachta
15 Mateusz Zdrada
16 Emil Żaba

Uczniowie klasy IV B - 2009/2010

{tab=Zdjęcie klasowe}

Klasa IV B.2009-2010

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Klasa IV B. Wychowawca - Barbara Ślęzak-Wiszniewska
Lp.ImięNazwisko
1 Tomasz Flak
2 Aneta Kajca
3 Natalia Kowalska
4 Kinga Mazur
5 Michał Mrozicki
6 Mariola Mucha
7 Paweł Musiał
8 Anna Papaj
9 Weronika Perek
10 Karolina Płoszaj
11 Jakub Riley
12 Wiktor Studziński
13 Wojciech Studziński
14 Wiktoria Ubysz
15 Jakub Wiszniewski
16 Kamil Wojtalski
17 Patrycja Zięba

Uczniowie klasy VI - 2009/2010

{tab=Zdjęcie klasowe}

Klasa VI.2009-2010

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Klasa VI. Wychowawca - Katarzyna Wszół
Lp.ImięNazwisko
1 Izabela Bielaś
2 Patrycja Bonemberg
3 Kamil Cieśliński
4 Dawid Dejworek
5 Szczepan Dratwa
6 Paweł Dudek
7 Paweł Frączkiewicz
8 Daria Gajos
9 Aleksandra Gamrat
10 Katarzyna Gurdziel
11 Mariola Herian
12 Agnieszka Kajdy
13 Justyna Kaszyńska
14 Katarzyna Kowalska
15 Grzegorz Krzysztoforski
16 Dominik Kwiatkowski
17 Agnieszka Mikuła
18 Sylwia Miśtal
19 Marzena Mosur
20 Marcin Mucha
21 Karol Musiał
22 Paulina Nasiek
23 Magdalena Rapacz
24 Piotr Syguła
25 Urszula Szymborska
26 Anita Zadęcka
27 Ewelina Zięblińska

Uczniowie klasy III - 2009/2010

{tab=Zdjęcie klasowe}

Klasa III.2009-2010

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Klasa III. Wychowawca - Maria Mikuła
Lp.ImięNazwisko
1 Klaudia Basoń
2 Weronika Błasik
3 Michał Bugaj
4 Wiktoria Bugaj
5 Marcin Ciepły
6 Milena Filus
7 Kinga Gajos
8 Julia Galicka
9 Mateusz Jamroży
10 Oliwia Kałwa
11 Paweł Kowalski
12 Bartosz Kozioł
13 Marlena Kwapińska
14 Karolina Lipczyńska
15 Jakub Masny
16 Kamil Migza
17 Dominika Nasiek
18 Łukasz Pacek
19 Katarzyna Przybyło
20 Milena Pułka
21 Wiktoria Rusnak
22 Dominika Schab
23 Patrycja Seweryn
24 Wiktoria Siejka
25 Weronika Sikorska
26 Kinga Szymborska
27 Wiktoria Włodarczyk
28 Angelika Zaręba

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

map4

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com