Polish English French German


Przedszkole EFS 2009/2010

{tab=Zdjęcie klasowe}

Oddział przedszkolny (unijny). 2009-2010

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Oddział przedszkolny (unijny). Wychowawca - Urszula Jasłowska, Lucyna Przybyło
Lp.ImięNazwisko
1 Paweł Adamczyk
2 Amelia
Cyganik
3 Szymon Domagała
4 Dominika Duda
5 Sebastian Dudek
6 Julia Dróżdż
7 Oliwier Figiel
8 Agnieszka Flak
9 Krystian Flak
10 Konrad Kowalski
11 Martyna Kubik
12 Bartosz Ożogowski
13 Karolina Piega
14 Agnieszka Rolka
15 Bartłomiej Sajdak
16 Paweł Seweryn
17 Sandra Seweryn
18 Angelika Sęk
19 Natalia Ściańska
20 Julia Szarek
21 Mateusz Zębala
22 Bartosz Zdrada
23 Amelia Żabicka
24 Filip Żabicki
25 Nikola Kajdy

Przedszkole 2009/2010

{tab=Zdjęcie klasowe}

Oddział przedszkolny. 2009-2010

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Oddział przedszkolny. Wychowawca - Jolanta Wilk, Anna Cencek
Lp.ImięNazwisko
1 Filip Bałazy
2 Patrycja
Dróżdż
3 Adrianna Gajda
4 Karolina Idzik
5 Szymon Idzik
6 Kinga Jamroży
7 Maciej Jamroży
8 Nikola Kajdy
9 Wiktoria Kawecka
10 Michał Król
11 Martyna Kuc
12 Krzysztof Kwiecień
13 Aleksandra Madejska
14 Jakub Madejski
15 Kacper Majda
16 Patryk Motyka
17 Piotr Nawrot
18 Maciej Sado
19 Tomasz Stoch
20 Nicholas Uddin
21 Jakub Żaba

Uczniowie klasy 0 - 2009/2010

Uczniowie klasy II B - 2009/2010

{tab=Zdjęcie klasowe}

Klasa II B.2009-2010

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Klasa I B. Wychowawca - Joanna Wójcik
Lp.ImięNazwisko
1 Dominik Bąk
2 Wiktoria
Cieślińska
3 Kamil Czop
4 Weronika Dyląg
5 Michał Dróżdż
6 Hubert Flak
7 Michał Flak
8 Dominika Gajos
9 Ewelina Gąsior
10 Szymon Gąsior
11 Jakub Jaźwiec
12 Julia Konieczna
13 Monika Kuc
14 Wojciech Kurach
15 Angelika Lipczyńska
16 Weronika Perek
17 Jakub Ożogowski
18 Dawid Rolka
19 Nikola Rolka
20 Bartosz Sęk
21 Aleksandra Słonina
22 Ewelina Żaba
23 Elżbieta Żabicka
24 Karol Dylag

Uczniowie klasy IV A - 2009/2010

{tab=Zdjęcie klasowe}

Klasa IV A.2009-2010

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Klasa IV A. Wychowawca - Jolanta Szlachta
Lp.ImięNazwisko
1 Dawid
Bałazy
2 Karolina Czart
3 Dominika Derdaś
4 Norbert Korpulski
5 Izabela Kowalska
6 Jakub Krzysztoforski
7 Natalia Makowska
8 Patrycja Migza
9 Paulina Motyka
10 Krzysztof Orczyk
11 Karolina Piotrowska
12 Sabina Pysz
13 Bartosz Siemlat
14 Katarzyna Syguła

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

map4

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com