Polish English French German


Najlepsi uczniowie 2011/2012

Najlepsi uczniowie w II semestrze 2011/2012
l.pImię i nazwiskoklasaśredniazachowanie
1 Sandra Domagała
IVa 
4,9 bardzo dobre
2 Marcin Gurdziel
IVa 
4,8 wzorowe
3 Michał Dróżdż
IVb 
5,0 bardzo dobre
4 Weronika Dyląg
IVb 
5,0 wzorowe
5 Ewelina Żaba
IVb 5,0 wzorowe
6 Wiktoria Cieślińska

IVb

4,8 wzorowe
7 Wojciech Kurach
IVb
4,8 wzorowe
8 Jakub Ożogowski
IVb
4,8 wzorowe
9 Dominik Bąk
IVb
4,7 bardzo dobre
10 Oliwia Kałwa
Va
5,18 wzorowe
11 Jakub Masny
Va
5,09 wzorowe
12 Katarzyna Przybyło
Va
5,0 bardzo dobre
13 Kamil Migza
Va 
4,9 dobre
14 Zuzanna Pawlik
Vb 
5,3 wzorowe
15 Adrian Bugaj
Vb 
5,0 wzorowe
16 Konrad Rolka
Vb 
5,0 wzorowe
17 Klaudia Maślanka
VIa 5,7 wzorowe
18 Kamila Domagała 

VIa

5,7 wzorowe
19 Angelika Rolka
VIa
5,7 wzorowe
20 Katarzyna Syguła
VIa
5,4 wzorowe
21 Patrycja Migza
VIa
5,2 bardzo dobre
22 Karolina Czart
VIa
4,8 bardzo dobre
23 Weronika Perek
VIb
5,7 wzorowe
24 Natalia Kowalska
VIb
5,4 wzorowe
25 Anna Papaj
VIb
5,0 wzorowe

 

Najlepsi uczniowie 2010/2011

Najlepsi uczniowie w I semestrze 2010/2011 (w klasach)
l.pImię i nazwiskoklasaśredniazachowanie
1 Bugaj Wiktoria
IV
5,00 wzorowe
2 Masny Jakub
IV
5,00 wzorowe
3 Kałwa Oliwia
IV
4,90 wzorowe
4 Przybyło Katarzyna
IV
4,80 wzorowe
5 Bugaj Michał
IV 4,80 bardzo dobre
6 Syguła Katarzyna

V a

4,80 wzorowe
7 Czart Karolina
V a
4,70 wzorowe
8 Perek Weronika
V b
5,00 bardzo dobre
9 Kowalska Natalia
V b
4,70 bardzo dobre
10 Pogoda Weronika
VI
5,20 wzorowe
11 Zięba Anna
VI
4,80 bardzo dobre
12 Miłek Agnieszka
VI
4,70 bardzo dobre

 

Najlepsi uczniowie 2009/2010

Najlepsi uczniowie w II semestrze 2009/2010 (świadectwa z czerwonym paskiem)
l.pImię i nazwiskoklasaśredniazachowanie
1 Karolina Czart
IV a
4,81 bardzo dobre
2 Dominika Derdaś
IV a
4,90 wzorowe
3 Patrycja Migza
IV a
4,90 wzorowe
4 Karolina Piotrowska
IV a
4,81 bardzo dobre
5 Katarzyna Syguła
IV a 5,00 wzorowe
6 Anna Papaj
IV b
4,80 wzorowe
7 Weronika Perek
IV b
5,20 bardzo dobre
8 Patrycja Zięba
IV b
4,80 wzorowe
9 Maria Flak
V
4,87 wzorowe
10 Agnieszka Miłek
V
4,91 wzorowe
11 Weronika Pogoda
V
5,36 wzorowe
12 Daria Gajos
VI
4,80 wzorowe
13 Aleksandra Gamrat
VI

5,70

wzorowe
14 Katarzyna Gurdziel
VI
4,80
wzorowe
15 Mariola Herian
VI 5,40 wzorowe
16 Justyna Kaszyńska
VI 4,80
wzorowe
17 Katarzyna Kowalska
VI 5,00
wzorowe
18 Agnieszka Mikuła
VI 4,80 wzorowe
19 Ewelina Zięblińska
VI 5,50
wzorowe

 

Najlepsi uczniowie w I semestrze 2009/2010 (w klasach)
l.pImię i nazwiskoklasaśredniazachowanie
1 Krzysztof Orczyk
IV a
4,72 bardzo dobre
2 Kuba Krzysztoforski
IV a
4,72 dobre
3 Weronika Perek
IV b
5,0 bardzo dobre
4 Patrycja Zięba
IV b
4,8 wzorowe
5 Weronika Pogoda
V 5,27 wzorowe
6 Anna Zięba V 4,9 wzorowe
7 Ewelina Zięblińska VI
5,5 wzorowe
8 Aleksandra Gamrat VI 5,4 wzorowe
9 Mariola Herian VI 5,0 wzorowe
10 Justyna Kaszyńska VI 4,8 wzorowe

 

Więcej artykułów…

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

map4

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com